Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Celiny - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 000 zł1 770 m² 1,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia teren budowlano-inwestycyjny w bardzo bliskim sąsiedztwie lotniska - ul. Męczenników, celiny, gm. Ożarowice Nieruchomość gruntowa usytuowana bezpośrednio zbiegu dróg publicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 000 zł17 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia pokój dwuosobowy lub jako jednoosobowy o metrażu 17m2 na ul. Panewnickiej 359. Mieszkanie znajduje się w spokojnym bloku przy głównej ulicy. Łączny metraż to 73 m.!.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, świeżo po remoncie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone przy ulicy Pomorskiej blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

84,87 zł/m²42,40 m² 3 598 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Cystersów. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi 42,40.

Szczegóły ogłoszenia

79,24 zł/m²460,15 m² 36 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 387,38 m2 na IV piętrze (powierzchnia najmu brutto: 460,15 m2 ). Wykończona w wysokim standardzie i umeblowana, minimalny okres najmu - 1 rok! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Sosnowiec

Pogoń,Sosnowiec(Celiny + 19 km)

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu hala magazynowo warsztatowa o powierzchni 160m2 Konstrukcja murowana Wysokość 4,25m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0 Brama ( wys.3,30m x 4,40m) Toaleta z umywalką na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²63 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem elegancki lokal użytkowy przy ul. Twardowskiego w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 63 m2 położona jest na parterze nowoczesnego biurowca który.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²80 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! 0% prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach Śródmieściu przy ul. Przemysłowej 10. Lokal z opcją klimatyzacji, przyłączem teletechnicznym i dostępem bieżącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie przy ul. Nadwiślańskiej na Podgórzu. Jedna z najlepszych lokalizacji w Krakowie w bezpośrednim sąsiedztwie Kazimierza, starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

17,24 zł/m²28,11 m² 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28,11 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z: - pomieszczenia o pow. ok. 16,77.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 41 metrowe, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Orlińskiego w dzielnicy Czyżyny. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Czyżyny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Męczenników

Celiny,śląskie

430 zł30 m² 14,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

mam do odstapienia mieszkanie w celinach koło pyrzowic kawalerka stan mieszkania bdb. zapraszam na ogladanie mieszkania popołudniami lub we weekendy po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym. wiecej.